İçine Girilebilir Raf Sistemi

Benzer tip ve ebatlardaki ürünlerin depolaması için tasarlanan 'Drive-in (İçine Girilebilir ) Raf Sistemleri' minimum koridor ihtiyacı sayesinde alanın maksimum verimlilikle kullanılmasını sağlar.

Ürün yüklemeleri, forklift aracının ileri geri hareketi ile ve sistemin her iki yanında bulunan raylar sayesinde güvenli ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

Yiyecek ve içeceklerin depolandığı soğuk hava depolarında çokça kullanılan bu sistemler, standart ve seri imalat yapan firmalar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

Avantajları;

  • İçine girilebilir (drive-in) Raf Sistemleri ile daha az koridora ihtiyaç duyar ve yüksek miktarda ürün depolayabilirsiniz. Forkliftler raf koridoruna girer ve paletleri çeşitli derinlik ve yüksekliklerde rayların üzerine yerleştirir.
  • İlk giren palet son çıkar yöntemi takip edilir. İçine girilebilir (drive-in) Raf Sistemleri, en başta depolanan ürün en son alındığı ve sıklıkla depolama alanının iç noktasında istiflenen ürüne en son ulaşıldığı için kalitelerinde tarih veya zaman kısıtlaması olmayan ürünler için en uygun şekilde çalışır.
Fiyat Teklifi Alın