Firmamız 1977 tarihinde kurulmuş olup sürekli yükselen üretim grafiği ile kalitesinden taviz vermeyen şirketimiz, 26.000 m2 kapalı alanda sizlere en iyi hizmet sunabilmek için araştırmalarını 250  personel ve  40 idari personel ile şu anda yeni fabrikamızda hizmet vermektedir.

Modern alışveriş mekanlarına uygun ve özgün raflama sistemleri, hafif ve ağır depolama raf sistemleri üreten firmamız, günümüz teknolojisini kendi sanayi dalında uygulamalarının en güzel örneğini vermiş ve vermeye devam edecektir.

Sizlerin bize olan ilgisi, bizleri en iyi, en uygun artlarla sizlere ürün sunmaya yönlendirilmiş ve bu firmamızın en temel ilkesi olmuştur.

Kısaca EREN GRUP, bulunduğu yerin haklı gururu ile mesuliyetinin idrakinde olarak, sizlere en güzelini sunmaya devam edecektir.

 

Vizyonumuz

Devam etmekte olan çalışma faaliyetlerimizi, gelişen ve büyüyen Türkiye pazarında durmaksızın hep bir adım öne giderek, rekabette müşteri memnuniyetini ve güvenini devamlı olarak ön planda tutarak, onlar için daima tercih edilen çözüm ortakları olmaktır.

Misyonumuz

Teknolojik değişim ve yenilikleri takip ederek, sürekli gelişim ve mükemmeliyeti temel alarak, yüksek kalite standartlarında üretim yapmak, her zaman ve her yerde müşterilerimize en uygun, en kaliteli, en ekonomik ve en doğru çözümleri sunmaktır. 

 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Ücretsiz Keşif, projelendirme ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsinizÜcretsiz Keşif, projelendirme ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

444 4 377