ASKILIK SİSTEMLER

Askılık sistemleri birçok alanda kullanılan önemli sistemlerden birisidir. Bu sistemler evler için üretilebildiği için aynı zamanda birçok iş yeri içinde geniş kapsamlı üretimleri olan sistemlerden oluşuyor. Özellikle tekstil ürün ve hizmetlerinin üretildiği iş yerleri ve üretim merkezlerinde askı sistemleri oldukça önemli bir etken olan ön plana çıkıyor. Askı sistemlerinin en önemli özelliklerinden birisi asılacak olan ürünün belirgin ve göze hoş gelecek şekilde görülmesini sağlamaktır. Bu nedenle askı sistemlerinin tasarımları ve üretimleri de büyük bir öneme sahiptir. Askı sistemleri farklı teknikler ile üretilebiliyor. Bu teknikler içerisinde en göze çarpan ve en çok tercih edileni metal askılık sistemleridir.

Askı Sistemlerinin Türleri ve Özellikleri

Askı sistemleri birbirinden farklı özelliklere sahip olarak üretiliyor. Bu üretimler içerisinde en belirgin ve en çok kullanılanlar arasında kanala çantalık baston ve kanal S baston türleri tercih ediliyor. Bunların yanı sıra rando duvar bağlantılı askılık sistemleri de en çok tercih edilen askılık sistemleri arasında yer alıyor. Duvara monte edilen askılık sistemleri genellikle dekoratif anlamda değişikliklerin yapılmayacağı alanlarda kullanılıyor. Bu bölgeler genellikle tekstil ürünlerinin satıldığı mağazalarda çoğunlukla kullanılıyor. Daha farklı özelliklere sahip askılık sistemleri sadece tekstil ürünlerinin sergilendiği mağazalarda değil daha farklı sektörlerde de kullanılıyor.

Askılık Sistemlerinin Sıklıkla Kullanıldığı Alanlar

Askılık sistemleri genellikle bir ürünün görücüye çıkması için önemli bir etken olarak ön plana çıkıyor. Bu sistemler birçok sektörde kullanılıyor. Tekstil sektöründe kullanıldığı gibi inşaat malzemelerinin sergilendiği birçok alanda da kullanılabiliyor. Askı sistemleri ürünlerin bir arada derli toplu bir şekilde durmasını sağlaması açısından da oldukça büyük bir öneme sahiptir. Askı sistemleri yapılırken kullanılacak malzemelerin metal olması dayanıklılığı açısından büyük önem taşıyor.

Askılık sistemler

Askılık sistemler; bir çok farklı sektörde kullanıldığı gibi evlerde de kullanılan bir sistemdir. En çok tercih edildiği alanlardan birisi olan tekstil sektöründe ve diğer sektörlerde ürünün teşhirinde oldukça önemlidir. Askılık Sisteminde sergilenen ürünün olabilecek en şık şekilde sergilenmesini sağlamak en başta gelen tercihlerden biridir. Konusunda uzmanlık gerektiren Askılık Sistemlerinin tasarımı bu noktada çok önemlidir. Birçok farklı teknikle üretilen Askılık sisteminde en çok tercih edilen ve göze çarpan üretim şekli ise metal askılık sistemleridir. Askı Sistemlerinin üretim biçimlerinin içerisinde en  çok kullanılan kanala çantalık baston ve kanal S baston türleridir. Bunlarla beraber rando duvar bağlantılı askılık sistemleri de çok tercih edilen sistemler arasındadır. Duvara monte edilen askılık sistemlerinin tercih edildiği hallerde dikkat edilecek en önemli durum dekoratif alanlarda uygulandığından ötürü değişiklik olanağının almamasıdır. Birçok alanda kullanılabilen askılık sistemleri ürün teşhiri depolama alanlarında ürünlerin kolaylıkla bulunabilmesi için önem teşkil etmektedir. Tekstil sektöründe yoğunlukla kullanılan bu sistem inşaat malzemelerinin sergilendiği birçok alanda da kullanılabiliyor. Askı sistemlerini tasarlarken ve uygularken uzman ekibimizle yapılacak çalışma alanın verimli kullanılması konusunda oldukça önemlidir.  Kullanılacak malzemenin metal olması dayanıklılığının uzun olması açısından önemlidir. 

« AĞIR YÜK DEPO RAF SİSTEMLERİ «